CategoriesGenel

Çalışma Ortamınız Soğuk mu?

Kar, yağmur, soğuk hava…

Kış mevsiminin kötü hava koşulları her alanda hayatı zorlaştırırken özellikle soğuk veya dış ortam çalışanları için büyük bir kabustur.

Isınmak ve kuru kalabilmek zordur. Çalışma ortamını ısıtmanın mümkün olmadığı durumlarda kalın kışlık kumaşlardan üretilmiş, üst yüzeyi su geçirmez giysiler tercih edilmelidir. Giysiler bunları sağlarken hareket özgürlüğünü kısıtlamamalı, çalışanı ağırlaştırmamalıdır.

Peki, sizi sıcacık tutarken hafifliğiyle hareketlerinizi kısıtlamayan, üst yüzeyi kaplamaları sayesinde kuru kalmanızı sağlayacak ürünler var mı?

Tabi ki var, size bu kategoride mont, pantolon, tulum gibi farklı ürünler sunuyoruz. Dış ortamda kullanılacağı dikkate alarak güvenliğinizi de unutmadık. Kol, beden ve paçalarda bulunan reflektif bantları ile sizi görünür kılar. İç kısmı termal dolgulu olan bu ürünler yoğun dolgusuna rağmen oldukça hafif. Nefes alabilen polyester dış yüzeyindeki PU (poliüretan) kaplaması yağmurlu hava koşullarında suyu iterek yüzeyden iç kısma nüfus etmesini engeller. Ürünlerimiz, İnşaat sektörü, depolama işleri, oto yıkama istasyonları gibi dış ortam sektörlerinin öncelikli tercihleri arasındadır.