F E E F

YÜKLENİYOR...

Misyon
İş kıyafetlerinin sadece tek tip giyinmekten ibaret olmadığına inanıyor siz değerli firmalarımızın çalışanlarının kurumların vitrini olduğu bilinciyle kaliteli ve fark yaratan kıyafetler üretmek.

Vizyon
Yenilikçi akılcı ve ilkeli yaklaşımımızla sorumluluk bilincinde sektöründe en iyiler arasında olmayı hedefleyen tek tip hurumsal tekstil ürünleri üreticisiyiz.

SweatshirtSweatshirt

Sweatshirtler, genellikle uzun kollu ve rahat giyim için tercih edilen spor kıyafetleridir. Rahatlıkları nedeniyle oldukça popüler olan bu ürünler genellikle pamuklu kumaştan üretilir. Mevsimine göre daha kalın ya da daha ince modelleri bulunur. Sweatshirtler, hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar tarafından tercih edilebilir, bu da kullanım alanlarını oldukça genişletir. Kullanım alanlarının artmasıyla birlikte model çeşitliliği de fazlalaşmaktadır. Şapkalı, şapkasız veya polo yaka gibi çeşitli modelleri mevcuttur.

İş Sweatshirt

Sweatshirt modelleri, günlük yaşamda olduğu kadar iş ortamlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Spor kıyafetlerle birlikte kullanılmasının yanı sıra, iş yerlerinde de rahatlık ve estetiği bir araya getiren bir seçenek haline gelmiştir. Farklı renk ve desenlerdeki iş sweatshirt modelleri üzerine logo baskısı yapılabilmekte, böylece çalışma ortamında da şıklık ve rahatlık sunmaktadır. Yağışlı havalarda şapkalı sweatshirtler avantaj sağlar.

Ayrıca, yakalı sweatshirtler içerisine gömlek giyilerek şık ve rahat bir kombin oluşturulabilir. Yakalı sweatshirt modelleri, son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Şıklığı ve rahatlığı bir arada arayan kullanıcılar genellikle yakalı sweatshirtleri klasik pantolonlarla kombinlemektedir.

Sweatshirt Modelleri

Rahat giyimin öncülerinden olan sweatshirt modelleri, kadın, erkek ve unisex seçenekleriyle göz doldurur. Cepli veya cepsiz, şapkalı ya da şapkasız modelleri bulunmaktadır. Tercihe göre ince ya da kalın kumaştan üretilebilirler. Kış mevsiminde ve soğuk havalarda içi tüylü ve kürklü modeller sıkça tercih edilmektedir.

İş Sweatshirt Modelleri

Modern ve rahat giyimin vazgeçilmez parçası olan sweatshirtler, iş ortamlarında da yer bulmaktadır. Markamız, farklı sektörlere hitap eden iş sweatshirt modelleri sunar. Dar veya bol kesim, çeşitli renk seçenekleriyle sweatshirtler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Standart sweatshirtlerin yanı sıra polo yaka sweatshirtler de son zamanların favorilerindendir. Alt kısmı lastikli modeller de oldukça şık durmakta ve genellikle eşofman tarzı kıyafetlerle kombinlenmektedir. Sweatshirt modelleri, birçok farklı tarzla kombin edilebilen, modası geçmeyen ürünlerdir ve bu nedenle gardıropların vazgeçilmez parçaları arasındadır.

Feef'de rahat ve şık iş sweatshirt modelleri cazip avantajlarla sizi bekliyor! Farklı ürün seçeneklerini keşfedin, hızlı kargo imkanıyla siparişinizi hemen oluşturun!