F E E F

YÜKLENİYOR...

Misyon
İş kıyafetlerinin sadece tek tip giyinmekten ibaret olmadığına inanıyor siz değerli firmalarımızın çalışanlarının kurumların vitrini olduğu bilinciyle kaliteli ve fark yaratan kıyafetler üretmek.

Vizyon
Yenilikçi akılcı ve ilkeli yaklaşımımızla sorumluluk bilincinde sektöründe en iyiler arasında olmayı hedefleyen tek tip hurumsal tekstil ürünleri üreticisiyiz.

Toptan Satış

Perakende satışımızın yanı sıra toptan satış hizmetimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Merkezi ve fiziksel mağazalarımızdaki pazarlama birimlerimiz, toptan ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için hizmetinizde.

TOPTAN SATIŞTA SÜREÇ NASIL İLERLER?

Toptan satış sürecimiz aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır: Talebinizin Alınması: İhtiyaçlarınızı karşılamak için bize ulaştıktan sonra, bölge temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçer.

Ürün Seçimi ve Danışmanlık Hizmeti: Sitemizden veya yayınlarımızdan seçtiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürün seçiminde zorlanırsanız, ihtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun ürünleri belirlemek için size danışmanlık hizmeti sunarız.

Özel Teklif Hazırlama: İsteklerinizi belirledikten sonra, size özel toptan fiyatlarımız üzerinden en kısa sürede teklifinizi hazırlar ve size iletiriz.

Siparişin Onaylanması: Size iletilen teklifi inceledikten ve onayladıktan sonra, siparişinizi işleme alırız.

Ürün Teslimatı ve Destek: Siparişinizin işleme alınmasının ardından, belirttiğiniz adrese ürünlerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde teslim ederiz.
Ayrıca, ürünlerle ilgili herhangi bir destek veya sorunuz olduğunda size yardımcı olmak için her zaman buradayız.

Toptan satış sürecimizde müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ön planda tutuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız.