Sıkça Sorulan Sorular

  • ALDIĞIM ÜRÜN/ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve iade formu ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Süreç şu şekildedir:

Paketten çıkan iade formunu eksiksiz olarak doldurunuz

İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Müşteri numaranızı kargo paketinin üzerine yazınız.

İadeniz öncelikle feefiskiyafetleri müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Bu 2 günlük süre, FEEF İŞ KIYAFETLERİ’nın iade ettiğiniz ürünü almasıyla başlayacaktır.

FEEFISKIYAFETLERI.COM‘dan almış olduğunuz ürünleri mağazalarımızdan iade etmek isterseniz ürün bedeli karşılığında hediye kartı alabilirsiniz. Bu hediye kartını sadece mağazalarımızda kullanabilirsiniz. FEEFISKIYAFETLERI.COM’dan satın aldığınız ürünün para iadesi FEEFISKIYAFETLERI Mağazalarından gerçekleştirilememektedir. İade&değişim yapabileceğiniz mağaza adresi şöyledir:

  • İADE/İPTAL ETTİĞİM ÜRÜN/ÜRÜNLERİN BEDEL İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Bu 2 günlük süre, FEEF İŞ KIYAFETLERİ’nın iade ettiğiniz ürünü almasıyla başlayacaktır.

  • SİPARİŞİMİN TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin teslimat adresini, hafta içi 08:30’a kadarki siparişlerinizi sipariş günü saat   09:00’a kadar, 08:30’dan sonraki siparişleriniz için sipariş gününün ertesi günü saat 09:00’a kadar iletişim kanallarımızdan yapacağınız başvuru ile değiştirebilirsiniz.

  • ALICI ADINI DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin alıcı adını, hafta içi 08:30’a kadarki siparişlerinizi sipariş günü saat 09:00’a kadar, 08:30’dan sonraki siparişleriniz için sipariş gününün ertesi günü saat 09:00’a kadar iletişim kanallarımızdan yapacağınız başvuru ile değiştirebilirsiniz.

  • SİPARİŞİM NE ZAMAN GELİR?

Siparişiniz hafta içi 08:30’a kadarki siparişlerinizde aynı gün 09:00’da kargoya verilir. 08:30’dan sonraki siparişleriniz de en geç ertesi gün saat 09:00’a kadar kargoya verilir.

Siparişinizi kargoya teslimden sonraki süreçle ilgili olarak tüm sorumluluk kargo şirketindedir.

  • SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

08:30’a kadarki siparişlerinizi sipariş günü saat 09:00’a kadar iptal edebilirsiniz. 08:30’dan sonraki siparişleriniz sipariş gününün ertesi günü saat 09:00’a kadar iptal edilebilir.

  • KAMPANYALI SİPARİŞLERDE İPTAL VE İADE İŞLEMİ NASIL OLUR?

Kampanyalı siparişlerinizdeki ürün veya ürünlerin iptal ve iade işlemleri genel kurallara tabidir. Ancak işlem sonrası bedel iadesi sipariş anındaki kampanyalı satış bedeli iade  edilecektir.